Organizační struktura

Mgr. Petr Kausta, advokátní kancelář

Divize "Právní služby"

Divize Právní služby advokátní kanceláře svým klientům zajišťuje širokou nabídku právních služeb.

Poskytované právní služby mají pro jednotlivá právní odvětví charakter od jednorázového právního poradenství či právních rozborů ad hoc, sepisu listin o právních úkonech a souvisejících dokumentů, přes právní zastoupení v jednotlivých právních věcech, zahrnující právní poradenství, zpracování návrhů a žalob k soudu či mimosoudních dohod a zastupování před soudními, správními či jinými orgány, až po komplexní právní služby konkrétnímu smluvnímu klientovi ve všech jeho právních věcech.

Advokátní kancelář realizuje poskytování Právní služby pomocí speciálního softwarového programu "Evolio - Advokátní kancelář", který umožňuje úplné vedení spisové evidence jednotlivých kauz v elektronické formě, čímž umožňuje detailní evidenci advokátního spisu (elektronická evidence úkonů a nákladů advokáta, dokumentů, přijaté a odeslané pošty, financí, atd.).

Svým klientům umožňujeme dálkový přístup do programu, kdy klient má možnost průběžně kontrolovat stav vyřizování každé jednotlivé kauzy a současně si i jednotlivé dokumenty z programu sám generovat.

 

Divize "Správa pohledávek"

Divize Správa pohledávek advokátní kanceláře svým klientům zajišťuje správu hromadných pohledávek v rámci své speciální služby „Právní správa pohledávek“.

Jde o propracovaný systém správy pohledávek, který umožňuje zajistit klientům advokátní kanceláře komplexní správu (správa, vymáhání, inkaso) i značně objemného portfolia pohledávek za příznivou cenu s cílem docílit včasného a úspěšného vymožení pohledávek v nejvyšší možné míře.

Advokátní kancelář realizuje správu pohledávek pomocí speciálního softwarového programu "Evolio - Správa pohledávek", který umožňuje úplné vedení spisové evidence pohledávek v elektronické formě, čímž umožňuje detailní evidenci o všech spravovaných pohledávkách.

Svým klientům umožňujeme dálkový přístup do programu, kdy klient má možnost průběžně kontrolovat stav vymáhání každé jednotlivé pohledávky a současně si i jednotlivé dokumenty z programu sám generovat.

 

Divize "Právní linka"

Divize Právní linka advokátní kanceláře svým klientům internetové poradenství 

Jde o propracovaný systém poskytování právní služny formou telefonických porada a  formou on-line.

více zde: PRÁVNÍ LINKA

 

Divize "Akademie Práva"

Divize Akademie Práva advokátní kanceláře vznikla za účelem pořádání školení a wokshopů pro klienty advokátní kanceláře.

Ve školících prostorách - konferenčním sálu Akademie Práva je možné pořádání školení v rámci, konferencí, workshopů, přednášek, firemních porad, valných hromad obchodních korporací, schůzí věřitelských výborů apod.

Součástí konferenčního sálu je salónek pro účely občerstvení.

Konferenční prostory jsou určeny:

- pro účely pořádání školení AKADEMIE PRÁVA advokátní kanceláře Mgr. Petr Kausta
- pro účely pořádání společných projektů advokátní kanceláře a spolupracujících subjektů
- pro účely pořádání workshopů Nadačního fondu Paragraf
- k pronájmu třetím osobám k pořádání školení, konferencí, workshopů, přednášek, firemních porad, valných hromad obchodních korporací, schůzí věřitelských výborů apod

Adresa umístění konferenčního sálu a salónku: Mlýnská 317/10, 702 00 Ostrava.

Specifikace konferenčního sálu:
Vybavení: projektor, elektrické promítací plátno, pojízdný flipchart, konferenční stoly (skládací) s možností volitelného uspořádání, konferenční židle, klimatizace, wifi, internet, věšáky pro odložení oděvů.

Kapacita: 36 osob školní uspořádání, 50 osob kino uspořádání

Specifikace salónku:
Vybavení: výkonný kávovar, varná nádoba s termostatem, chladicí vitrína, samostatné plochy pro nabídku nápojů a jídel, jídelní stoly (pro stání), klimatizace, nádobí a sklo pro teplé i studené nápoje, talíře, příbory, konvice a další. Kapacita: 40 osob

Sociální zařízení:
Dámská toaleta (kapacita 3 osoby), pánská toaleta (kapacita 5 osob).

Dostupnost parkování:
Parkoviště: Janáčkova 22, 702 00 Ostrava (bývalý Bauhaus – cca 8 min chůze).
Parkoviště: Msgre. Šrámka 4/1760, 702 00 Ostrava (u Katedrály Božského spasitele – cca 5 min chůze).

MHD a vlakové spoje:
Zastávka MHD Tramvaje a Trolejbusy cca 3 minuty chůze) Vlakové nádraží – zastávka Stodolní – cca 8 min chůze)

Hodnoty advokátní kanceláře jsou tradice, neustálý rozvoj, profesionalita,
týmová práce, odpovědnost a partnerství

 

Věříme ve spravedlnost

Motto:
Pravda je jen jedna, proto ji nemůže mít každý.